Pół godziny przed Najświętszym Sakramentem

Dostępność: brak towaru

"Pół godziny przed Najświętszym Sakramentem" to niewielka książeczka, pomocna, gdy chcesz ofiarować swój czas Jezusowi Eucharystycznemu.

Pół godziny to tak niewiele z naszego życia, co możemy ofiarować Panu Bogu. Uczyńmy to przepięknymi słowami adoracji którymi możemy się zwracać bezpośrednio do Boga.

Co powiedzieć Bogu, klęcząc przed Najświętszym Sakramentem?
Jak wyrazić miłość, uwielbienie i zaufanie?
Jak skupić myśli, by nie uciekały do codzienności?
Jak się otworzyć na to, co Bóg chce powiedzieć?