Pismo Święte ST i NT. Format A4 z dużym drukiem z paginatorami

Pismo Święte ST i NT. Biblia dla rodziny – format A4 z dużym drukiem z paginatorami

W odpowiedzi na liczne prośby czytelników Biblii Paulistów, z myślą o polskich rodzinach, przygotowaliśmy wydanie dużym drukiem.
Kierujemy je zarówno do osób starszych i słabowidzących, jak również młodszych członków rodziny.
Mamy nadzieję, że ta nowa forma pomoże w zgłębianiu przesłania biblijnego i będzie zachętą do wspólnej lektury Pisma Świętego.
Najnowszy przekład Pisma Świętego z komentarzem opracowany przez Zespół Biblistów Polskich z inicjatywy Towarzystwa Świętego Pawła (Biblia Paulistów)

Cechy charakterystyczne Pisma Świętego w formacie A4:
– Czytelna i powiększona czcionka tekstu biblijnego i komentarza.
– Zaokrąglone rogi okładki zapewniające młodszym czytelnikom bezpieczne korzystanie z Biblii.
– Uwzględnienie w tłumaczeniu i komentarzu do tekstu biblijnego współczesnych badań nad Pismem Świętym.
– Komentarze do poszczególnych fragmentów biblijnych, ukazujące główne myśli oraz przesłanie w nich zawarte.
– Unikanie w komentarzu specjalistycznego języka teologicznego.
– Miejsce na wpisanie dedykacji.
– Zwięzłe wprowadzenia do poszczególnych ksiąg biblijnych.
– Nowoczesny i przejrzysty układ graficzny pozwalający na wygodne korzystanie z Pisma Świętego:
* skrócone nazwy ksiąg wraz z zakresami tekstu biblijnego, umieszczone w górnych rogach stron,
ułatwiające szukanie wybranego miejsca w Piśmie Świętym,
* dwukolumnowy i dwukolorowy układ tekstu Biblii i komentarza, ułatwiający czytanie ze skupieniem.
– Każdy egzemplarz zapakowany w kartonowe opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem w transporcie.
– 2 tasiemki.

Stron: 1824

Format: 21,0 x 29,5 cm

Oprawa: twarda

W dobie kryzysu ojcostwa i męskości widzimy konieczność wspierania mężczyzn w ich rozwoju duchowym i osobistym. Potrzebujmy odpowiedzialnych i zaangażowanych mężów i ojców. Mężczyzn, którzy będą stali na straży wartości. Robimy to poprzez konferencje, spotkania, szkolenia, rekolekcje i różnego rodzaju akcje i inicjatywy. Na to wszystko potrzeba środków. Liczymy na twoją pomoc.