"Karty Do Dialogu" dla Narzeczonych. Razem Przez Życie.

Karty do dialogu bezpośrednio oddziałują na aspekt obecności i dialogu. Pozwolą odrodzić w Twoim związku rytuał spotkań i ważnych rozmów.

Karty pokażą Wam, o czym można rozmawiać.

Wieloletnie doświadczenie Michała Piekary pokazuje, że karty stawały się osią zmiany, jaka dokonywała się w procesie terapii. Dziś zmiana ta może dotknąć Ciebie i Twoją relację! Zestaw 55 kart, na których znajdziecie przeszło 120 pytań i zdań wymagających dokończenia.