Inspire - Uczynki Miłosierdzia / Works of Mercy - Gra Planszowa +7Lat

Dostępność: brak towaru

INSPIRE – UCZYNKI MIŁOSIERDZIA

OPIS GRY

Gra INSPIRE pozwala odkryć na nowo uczynki miłosierdzia. Uwrażliwia na potrzeby ludzi nas otaczających i proponuje sposoby udzielania im pomocy. Karty do gry tworzą duża planszę, po której poruszamy się znacznikami i spotykamy osoby potrzebujące. W czasie rozgrywki towarzyszą nam różne znane postacie świętych i błogosławionych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O GRZE

PRZEZNACZENIE GRY

• promuje uczynki miłosierdzia
  • kształtuje postawy empatyczne i altruistyczne